Financování

Jak to probíhá s financováním

1

První kontakt

Napíšete nebo zavoláte a potkáme se osobně v Opavě. Představíme vám všechny detaily projektu to znamená jak to bude vypadat, jak se bude stavět, termíny, smlouvy, kdy, jak a co se bude platit a jaký bude další postup

 
2

Líbí se vám to

Do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy uhradíte zálohu ve výši 300.000,- Kč. Nebojte, bude vám odečtena od následující platby. Následně vám domluvíme schůzku s naším Hypotečním makléřem a spolu s ním vyberete vhodnou banku a podmínky financování.

 
3

SOBKS a SOHÚ

Smlouva O Budoucí Kupní Smlouvě a Smlouva O Hypotečním Úvěru. Je nutné uzavřít do 30 dnů od podpisu rezervační smlouvy. Následuje další platba ve výši pouhých 15% z celkové kupní ceny. Až do kolaudace bez dalších zálohových plateb!

 
4

Kolaudace

Je hotovo, zbývá jen podepsat kupní smlouvu a dočerpat zbylých 85% hypotečního úvěru z celkové kupní ceny, převést vlastnická práva na vás a dát chladit šampaňské (není součástí kupní ceny).

 
5

Vítejte doma

Do 10 dnů od podání návrhu na vklad kupní smlouvy na katastr nemovitostí proběhne předání bytu a vy můžete začít proměňovat byt na domov. Samozřejmě hned poté co otevřete šampaňské z předchozího kroku.

 

Při jakémkoliv dotazu ohledně financování neváhejte kontaktovat našeho Hypotečního Makléře

 

Připravili jsme pro Vás zvýhodněné podmínky u spolupracujících bank. Ušetříme Vám čas i vstupní poplatky, zvýhodněná úroková sazba je samozřejmostí. Pro více informací, kontaktujte makléře

Zaujala Vás nabídka?

Napište nám skrze
kontaktní formulář

Zavolejte nám
na 800 400 600

Pošlete email
na info@trimexreality.cz